Channel List | TV Guide
XMLEPG Grid
3:00pm
3:30pm
4:00pm
4:30pm
5:00pm
5:30pm
6:00pm
6:30pm
3:00pm
3:30pm
4:00pm
4:30pm
5:00pm
5:30pm
6:00pm
6:30pm
7:00pm
7:30pm
8:00pm
8:30pm

Sydney
<< 2:30pm
The Amazing Race Australia
3:30pm
Everyday Gourmet with Justine Schofield
4:00pm
Pooches at Play
4:30pm
Luxury Escapes
Spain
5:00pm
Cook it with Luke
5:30pm
Food Trail: South Africa
Pilanesberg Reserve
6:00pm
Farm to Fork
6:30pm
Taste of Australia with Hayden Quinn
7:00pm
10 News First
Sun 2/10
8:30pm
The Project >>
Sun 2/10

Sydney

NSW
<< 2:30pm
Landline
3:30pm
Gardening Australia
4:29pm
Question Everything
5:00pm
Takeover Melbourne
Takeover Melbourne 2020 Winner: Mohammad
5:04pm
Old People's Home For Teenagers
6:03pm
Rick Stein's Secret France
7:04pm
Art Works
7:33pm
Antiques Roadshow
Black Country Living Museum 2
8:30pm
Compass
The Accidental Archivist

NSW

NSW
3:00pm
Speedweek
5:00pm
Countdown to Qatar 2022
5:30pm
Destination Flavour China Bitesize
5:40pm
Scanning The Nile
Lost Cities of the Delta
6:40pm
Scanning The Nile
Lost Routes to the Pyramids
7:40pm
Secret Nazi Bases
Lurking In The Shadows
8:30pm
SBS World News >>

NSW

Sydney
3:00pm
Speedway
5:00pm
Border Security: International
5:30pm
Border Security: Australia's Front Line
6:00pm
Better Homes and Gardens
7:00pm
Seven News
7:30pm
Sydney Weekender
8:00pm
Seven News Sydney
Sun 2/10

Sydney

Sydney
3:00pm
Grand Final Day
3:20pm
State Cup Championship Grand Final
Panthers v Devils
5:15pm
Grand Final Day
5:55pm
NRL Women's Grand Final
Knights v Eels
7:35pm
Grand Final Day
8:00pm
Nine News Sydney
Sun 2/10
8:30pm
NRL Grand Final Entertainment >>

Sydney

Sydney
<< 2:30pm
The Amazing Race Australia
3:30pm
Everyday Gourmet with Justine Schofield
4:00pm
Pooches at Play
4:30pm
Luxury Escapes
Spain
5:00pm
Cook it with Luke
5:30pm
Food Trail: South Africa
Pilanesberg Reserve
6:00pm
Farm to Fork
6:30pm
Taste of Australia with Hayden Quinn
7:00pm
10 News First
Sun 2/10
8:30pm
The Project >>
Sun 2/10

Sydney

Sydney
3:00pm
The Middle
Mother's Day
3:30pm
The Middle
Signals
4:00pm
NBL
Round 1: Melbourne United V New Zealand Breakers
6:00pm
NBL
Round 1: Perth Wildcats V Brisbane Bullets
8:00pm
The Big Bang Theory
The Apology Insufficiency
8:25pm
The Big Bang Theory
The 21-Second Excitation
8:50pm
The Big Bang Theory >>
The Boyfriend Complexity

Sydney

Sydney
3:00pm
Scorpion
Faire Is Foul
4:00pm
Tough Tested
5:00pm
Stories of Bike
Landmarks
5:30pm
Snap Happy
6:00pm
Roads Less Travelled
6:30pm
What's Up Down Under
7:00pm
IFISH
7:30pm
Reel Action
Lake Awoonga Barramundi
8:00pm
Bondi Rescue
8:30pm
MacGyver >>
The Eraser

Sydney

Sydney
3:00pm
Breadwinners
Insane in the Crane Game/Buhdeuce Goes Berserks
3:30pm
Breadwinners
Lil Loafie/Oonski the Grateful
4:00pm
Star Trek: Prodigy
Starstruck
4:26pm
Shake Takes
Hero Content 348
4:30pm
Star Trek: Prodigy
Dreamcatcher
5:00pm
Dive Club
The Rising Sun
5:30pm
Dive Club
Ss Gothenburg
5:59pm
Shake Takes
Hero Content 177
6:00pm
Sam and Cat
#MadAboutShoe
6:30pm
Sam and Cat
#MagicATM
7:00pm
The Thundermans
Meet the Evilmans
7:26pm
Shake Takes
Hero Content 325
7:30pm
The Thundermans
The Neverfriending Story
8:00pm
The Middle
Taking Back the House
8:30pm
Ultimate Classroom

Sydney

Sydney
<< 2:30pm
The Amazing Race Australia
3:30pm
Everyday Gourmet with Justine Schofield
4:00pm
Pooches at Play
4:30pm
Luxury Escapes
Spain
5:00pm
Cook it with Luke
5:30pm
Food Trail: South Africa
Pilanesberg Reserve
6:00pm
Farm to Fork
6:30pm
Taste of Australia with Hayden Quinn
7:00pm
10 News First
Sun 2/10
8:30pm
The Project >>
Sun 2/10

Sydney

<< 2:30pm
Ziera Footwear
3:30pm
HairDo Hair Styles
4:30pm
Nina Leonard Fashion
5:30pm
Beekman 1802 Skincare
6:30pm
Gallery of Gold
7:30pm
Philips XXL Airfryer
8:30pm
EZ by Nina Leonard >>


3:00pm
FITT Gym
3:30pm
H2O HD
4:00pm
Copper Chef Titan Pan
4:30pm
Gourmet Grill Perfect Cook
5:00pm
PowerXL Grill Airfryer Combo
5:30pm
Nuwave OxyPure
6:00pm
Slim Cycle
6:30pm
Gourmet Grill Perfect Cook
7:00pm
PowerXL Air Fryer Oven
7:30pm
H2O HD
8:00pm
Floor Police
8:30pm
Circulation Cycle 2 in 1 At Home Fitness


NSW
<< 2:30pm
Landline
3:30pm
Gardening Australia
4:29pm
Question Everything
5:00pm
Takeover Melbourne
Takeover Melbourne 2020 Winner: Mohammad
5:04pm
Old People's Home For Teenagers
6:03pm
Rick Stein's Secret France
7:04pm
Art Works
7:33pm
Antiques Roadshow
Black Country Living Museum 2
8:30pm
Compass
The Accidental Archivist

NSW

NSW
<< 2:30pm
Landline
3:30pm
Gardening Australia
4:29pm
Question Everything
5:00pm
Takeover Melbourne
Takeover Melbourne 2020 Winner: Mohammad
5:04pm
Old People's Home For Teenagers
6:03pm
Rick Stein's Secret France
7:04pm
Art Works
7:33pm
Antiques Roadshow
Black Country Living Museum 2
8:30pm
Compass
The Accidental Archivist

NSW

NSW
<< 2:53pm
Digby Dragon
Digby's Egg
3:05pm
Hey Duggee
The Shadow Badge
3:12pm
Dog Loves Books
Dog Loves A Quest
3:20pm
Rusty Rivets
Rusty's Ninja Fish Rescue
3:35pm
Dinosaur Train
To Grandparents' Nest We Go
3:48pm
Bob the Builder
Pyramid Puzzle
4:00pm
Andy's Wild Workouts
Night Time
4:07pm
Bananas in Pyjamas
The Genie Bananas
4:20pm
Waffle the Wonder Dog
Waffle Misses Doug
4:31pm
Go Jetters
Tarbela Dam, Pakistan
4:43pm
dirtgirlworld
Earth Day
4:55pm
Numberblocks
Tween Scenes
5:02pm
Circle Square
The Jungle House
5:10pm
The Wonder Gang
The Wonder Gang And The Tasmanian Devil Question
5:22pm
Ginger and the Vegesaurs
The Nest
5:31pm
Play School
Lights, Camera, Action!: Radio
6:01pm
Ready, Steady, Wiggle!
Captain's Lost Hornpipe
6:13pm
Remy and Boo
Ducky Dilemma
6:25pm
Thomas and Friends: All Engines Go!
Something to Remember
6:36pm
Wolf Joe
Finders Keepers
6:48pm
Fireman Sam
Alien Bug Hunt
7:01pm
Hey Duggee
The Whistling Badge
7:09pm
Pfffirates
Calypso Merfffmaid
7:21pm
School of Roars
First Time
7:32pm
Tish Tash
All at Sea
7:37pm
PJ Masks
Owlette Comes Clean
7:50pm
Peppa Pig
The Apple Tree
7:56pm
Milo
Milo the Musician
8:08pm
Kangaroo Beach
King Tide's Castle
8:20pm
Bluey
Duck Cake
8:27pm
Peter Rabbit
The Tale Of The Giant Pumpkin
8:43pm
Andy's Safari Adventures
Andy and the Chimps

NSW

NSW
<< 2:35pm
Hank Zipzer
The War Of The Words
3:01pm
Built To Survive
Savannah Survivors
3:26pm
The Wonderful World of Puppies
Nosey Barkers
4:10pm
Horrible Histories
Mayflower Malarkey
4:40pm
Operation Ouch!
5:08pm
Operation Ouch!
5:37pm
100% Wolf: Legend of the Moonstone
The New Order
6:01pm
Andy and the Band
Slime Noon
6:16pm
Kiri and Lou
A Lovely Nap
6:22pm
Big Blue
6:34pm
The Beachbuds
In Harmony's Way
6:46pm
Odd Squad
The Odd Antidote
7:00pm
Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir
The Collector
7:22pm
Ultimate Food Fun
More Halloween
7:27pm
Hardball
Too Many Cooks
7:51pm
The InBESTigators
The Case of the Soccer Saga
8:08pm
Holly Hobbie
The Jam Jam
8:34pm
Fierce Earth >>
Leo's Fiercest Moments

NSW

3:00pm
ABC News
3:30pm
The Breakfast Couch
4:00pm
Offsiders
One Hour Grand Final Special
5:00pm
ABC News
5:30pm
Premiership Glory
NRL
5:45pm
The Virus
6:01pm
Landline
7:00pm
ABC News with Auslan
7:30pm
The World This Week
8:00pm
ABC Evening News
8:31pm
Foreign Correspondent
Return Of The Rhinos


NSW
3:00pm
Speedweek
5:00pm
Countdown to Qatar 2022
5:30pm
Destination Flavour China Bitesize
5:40pm
Scanning The Nile
Lost Cities of the Delta
6:40pm
Scanning The Nile
Lost Routes to the Pyramids
7:40pm
Secret Nazi Bases
Lurking In The Shadows
8:30pm
SBS World News >>

NSW

NSW
<< 2:50pm
The Employables
3:50pm
Rise Up
The British Miner's Strike
4:45pm
France 24 English News
5:15pm
Lost Gold Of World War II
6:00pm
Lost Gold Of World War II
6:45pm
Sidelined: Women in Basketball
7:45pm
World's Greatest Hotels
8:40pm
The Buildings That Fought Hitler >>

NSW

NSW
<< 1:50pm
The Untouchables
4:05pm
All Quiet on the Western Front
6:50pm
Babette's Feast
8:50pm
Love and Friendship >>

NSW

NSW
<< 2:30pm
Ainsley's Good Mood Food
3:30pm
Adam and Poh's Malaysia in Australia
4:00pm
The Cook Up with Adam Liaw
TV Snacks
4:30pm
The Cook Up with Adam Liaw
One Dish You Should Know How to Cook
5:00pm
The Cook Up with Adam Liaw
Midweek Mediterranean
5:30pm
The Cook Up with Adam Liaw
Meatless Marvels
6:00pm
The Cook Up with Adam Liaw
Coconut
6:30pm
Wok the World
7:30pm
Cheese Slices
USA - New Farmstead Producers Of Washington State
8:00pm
Mary Makes It Easy
Uncanny Valley
8:30pm
Dishing It Up
Moreish

NSW

NSW
<< 11:00am
Koori Knockout
7:30pm
Living Black
Joe Williams
8:00pm
Amplify
Spring Break Up
8:30pm
NITV News Update
8:40pm
Wild Mexico >>
Forests Of The Maya

NSW

3:00pm
Macedonian News
3:30pm
Croatian News
4:00pm
Serbian News
4:30pm
Bosnian News
5:00pm
Armenian News
5:30pm
Portuguese News
6:30pm
Maltese News
7:00pm
Gujarati News
7:30pm
Punjabi News
8:00pm
Hindi News
8:30pm
Hungarian News


Sydney
3:00pm
Speedway
5:00pm
Border Security: International
5:30pm
Border Security: Australia's Front Line
6:00pm
Better Homes and Gardens
7:00pm
Seven News
7:30pm
Sydney Weekender
8:00pm
Seven News Sydney
Sun 2/10

Sydney

Sydney
3:00pm
Speedway
5:00pm
Border Security: International
5:30pm
Border Security: Australia's Front Line
6:00pm
Better Homes and Gardens
7:00pm
Seven News
7:30pm
Sydney Weekender
8:00pm
Seven News Sydney
Sun 2/10

Sydney

Sydney
3:00pm
DVine Living
3:30pm
Modern Business Australia
4:15pm
FEI World Championships
Team Jumping Highlights
5:30pm
South Aussie with Cosi
6:00pm
My Greek Odyssey
Crete - East Coast
7:00pm
I Escaped to the Country
Monmouthshire
8:00pm
Air Crash Investigation: Special Report
Plane Versus Pilot

Sydney

Sydney
3:00pm
Hook, Line and Sinker
Striped Trumpeter and Vic Squid
4:00pm
On the Fly
Ovens River, Victoria
4:30pm
Merv Hughes Fishing
Best of Season Seven
5:00pm
Al McGlashan's Fish'n With Mates
Tassie Tuna
5:30pm
Al McGlashan's Fish'n With Mates
Outback Cod
6:00pm
Mark Berg's Fishing Addiction
Quest with Josh
7:00pm
AFLW
North Melbourne v Sydney

Sydney

Sydney
3:00pm
Hook, Line and Sinker
Striped Trumpeter and Vic Squid
4:00pm
On the Fly
Ovens River, Victoria
4:30pm
Merv Hughes Fishing
Best of Season Seven
5:00pm
Al McGlashan's Fish'n With Mates
Tassie Tuna
5:30pm
Al McGlashan's Fish'n With Mates
Outback Cod
6:00pm
Mark Berg's Fishing Addiction
Quest with Josh
7:00pm
AFLW
North Melbourne v Sydney

Sydney

Sydney
<< 2:00pm
Bride and Prejudice - The Forbidden Weddings
3:30pm
Bride and Prejudice - The Forbidden Weddings
5:00pm
The Goldbergs
Airplane!
5:30pm
The Goldbergs
The Prettiest Boy in School
6:00pm
Three Wise Cousins
8:00pm
Innerspace >>

Sydney

<< 2:00pm
Racing Live: Bendigo/Wangaratta
7:45pm
The Wrap - Sunday Edition
8:45pm
Raceday Review - Flemington >>


Sydney
3:00pm
Grand Final Day
3:20pm
State Cup Championship Grand Final
Panthers v Devils
5:15pm
Grand Final Day
5:55pm
NRL Women's Grand Final
Knights v Eels
7:35pm
Grand Final Day
8:00pm
Nine News Sydney
Sun 2/10
8:30pm
NRL Grand Final Entertainment >>

Sydney

Sydney
3:00pm
Grand Final Day
3:20pm
State Cup Championship Grand Final
Panthers v Devils
5:15pm
Grand Final Day
5:55pm
NRL Women's Grand Final
Knights v Eels
7:35pm
Grand Final Day
8:00pm
Nine News Sydney
Sun 2/10
8:30pm
NRL Grand Final Entertainment >>

Sydney

Sydney
<< 2:00pm
The Avengers
Positive Negative Man
3:10pm
Lease of Life
5:10pm
New York, New York
8:30pm
The Bizarre Pet Vets >>

Sydney

Sydney
3:00pm
Power Rangers Dino Fury
Lost Signal
3:30pm
Rivals
Sheldon Simkus
4:00pm
Women's Footy
5:00pm
Top Chef
Finito!
6:15pm
Full Bloom
Ready, Set, Grow
7:15pm
Transformers: Cyberverse
Teletraan-X
7:30pm
Agent Cody Banks 2: Destination London >>

Sydney

Sydney
<< 2:30pm
Australia's Best House
Concrete Marvels and Best Display Homes
3:30pm
Rehab Addict
Master Suite of Mirrors
4:00pm
Rehab Addict
Facing the Front Porch
4:30pm
Australia's Best Pools
5:30pm
Caribbean Life
Newlyweds in St. Croix
6:00pm
Caribbean Life
From Canada to Roatan
6:30pm
Escape to the Chateau
7:30pm
House Hunters
A Family Feud in Dover
8:00pm
House Hunters
Running to River North
8:30pm
House Hunters International
Pursuing the Past in Madrid, Spain

Sydney

Sydney
<< 2:00pm
The Avengers
Positive Negative Man
3:10pm
Lease of Life
5:10pm
New York, New York
8:30pm
The Bizarre Pet Vets >>

Sydney

Sydney
3:00pm
Homestead Rescue
Troubled Water
4:00pm
Wheeler Dealers
2002 Corvette C5 Z06
5:00pm
Overhaulin'
Search and Rescue
6:00pm
Wheeler Dealers
Saab 900 - Part 2
6:30pm
Salvage Hunters
7:30pm
Tanked
Fermenting Donuts
8:30pm
Wheeler Dealers >>
2002 Corvette C5 Z06

Sydney

<< 6:00am
Total Gym Fit >>

3:00pm
3:30pm
4:00pm
4:30pm
5:00pm
5:30pm
6:00pm
6:30pm
7:00pm
7:00pm
8:00pm
8:30pm